Найсвіжіше:
• Як відновити старий автомобіль до технічного стану нового • Спеціальна комісія перевірить Почаївську лавру на можливі зв’язки із росією • На 5 років засудили солдата з Монастирищини, який через відсутність форми втік зі служби • Уродженець Полтавщини ледь не до смерті побив тернополянина • Капітан «ФАТ-Вікнини» голом і двома асистами приніс команді перемогу • Гості з Гусятинщини перевернули хід матчу та перемогли у Збаражі • На Тернопільщині винесли вирок кілеру, який намагався вбити чоловіка • Заміна дисплея iPhone 11: відновлення яскравості та функціоналу • Нещасний випадок у Заліщиках: 8-річна дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження • Борщів’яни здобули важку виїзну перемогу над «Поділлям» з Березовиці • Заліщицький “Дністер” залишився без головного тренера • Поблизу Козови внаслідок аварії постраждала 24-річна жінка • У річці на Тернопільщині в кілька разів перевищено норми нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, заліза та нафтопродуктів • На Харківщині загинув солдат з Монастирищини • Вірменська громада у Бережанах відновлює храм святого Григорія (фото) • У Тернополі ТЦК мобілізував недієздатного чоловіка з інвалідністю II групи з Козівщини – чи вдалося повернути його зі служби • Тернопільський краєзнавець став лауреатом Всеукраїнської премії • У курській області рф загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку
rss

Допомогла вирішити питання: на Тернопільщині спіймали на гарячому бухгалтера


Опубліковано: 19 Травня 2022р. о 11:11

Вісім тисяч п’ятсот – саме в цю суму бухгалтер одного із навчально-курсових комбінатів оцінила свої послуги та послуги знайомих.
За словами правоохоронців, жінка пообіцяла жителю області допомогти вирішити питання з екзаменами. Вона запевнила, що чоловік успішно складе іспити та отримає посвідчення водія. Ціна питання – 8500.
 
Під час передачі обумовленої суми “помічницю” піймали слідчі Головного управління Нацполіції Тернопільщини спільно з працівниками сектору захисту інтересів суспільства і держави під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.
 
18 травня жінці оголосили підозру за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди відповідно до ч. 3 ст. 369-2 КК України.
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Триває слідство.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,





Новини
22 Червня
21 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше