Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Донеччанка у Тернополі викрала з магазину смартфон


Опубліковано: 28 Травня 2025р. о 14:20

Тернопільські оперативники встановили причетність уродженки Донеччини до вчинення крадіжки. Зловмисниця, зайшовши до крамниці, побачила на прилавку смартфон. За хвилину чужий гаджет уже лежав у кишені донеччанки.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло звернення від жительки обласного центру про те, що на роботі у неї вкрали смартфон. Засіб зв’язку, який потерпіла оцінила у чотири тисячі гривень, зник з прилавка торгового закладу, де заявниця працює продавцем.

У ході оперативних заходів співробітники карного розшуку райуправління поліції встановили, що до злочину причетна уродженка Донецької області, котра на даний час проживає в Тернополі.  52-річна зловмисниця у вчиненні злочину зізналася. Повернути крадене не змогла, адже встигла продати чужий смартфон.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше