Найсвіжіше:
• 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому • Міноборони допустило до експлуатації унікальний комплекс тернопільського виробника • Чоловік перерахував псевдопрацівниці банку 294 тисячі гривень • Став частиною Небесного воїнства: війна забрала життя ще одного тернополянина • Тернополянам готують нові тарифи: вода – майже по 100 грн • Під час лікування помер воїн з Тернополя • Перестало битися серце відомого лікаря Тернопільщини • Відомий уродженець Тернопільщини пояснив, чому не обере морський круїз для відпочинку • Команда з Тернополя підкорила Шкільну футбольну лігу Тернопільщини • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • Чи завжди потрібно видаляти нерв під час лікування каналів зуба?
rss

До вічності відійшов почесний громадянин Збаража


Опубліковано: 21 Грудня 2024р. о 11:33

До Збаража надійшла сумна звістка про те, що відійшов до Вічності їхній видатний земляк, Почесний громадянин Збаража, академік, відомий вчений, державний та громадський діяч, фахівець з менеджменту, професійний коуч та бізнес-консультант Богдан Павлович Будзан. Про сумну новину повідомив міський голова Збаража. Роман Полікровський.

– Він був невтомною працьовитою людиною з великим щирим серцем, яке уміщало в себе любов до своїх колег, учнів, земляків, до власної родини та усієї України. Він був справжнім патріотом Батьківщини та рідної Збаражчини. Його добрі справи залишаться в пам’яті багатьох учнів та випускників другої міської школи (сьогодні – Збаразького ліцею №2), для яких впродовж багатьох років він виплачував свою іменну стипендію. Богдан Павлович протягом усього життя також старався морально та матеріально підтримувати усі патріотичні задуми земляків із Вищих Луб’янок. Своїм багатим життєвим досвідом Богдан Павлович відверто ділився у книгах, які щедро роздаровував бібліотекам, друзям, знайомим. Ми назавжди збережемо світлу пам’ять про Богдана Павловича у наших серцях. Щиро співчуваємо дружині, донькам, онукам, усім, хто любив та поважав цю непересічну Людину. Нехай Господь поселить його душу у Царстві Небесному, де всі праведні спочивають, – йдеться в повідомленні Романа Полікровського.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
16 Травня
15 Травня
14 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше