Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій • Які ключові характеристики у вуличних камер відеоспостереження • На Тернопільщині державі повернули будівлю вартістю понад 50 млн грн • Уродженець Гусятинщини увійде до Зали світової шахової слави • 27 тисяч за фальшиве посвідчення: у Борщеві поліцейські викрили водія з підробкою • Очисні споруди могли забруднювати Серет: на Тернопільщині триває кримінальне розслідування • Кабмін доручив звірити дані чоловіків 18-60 років • Гольова заміна та яскрава гра: представники Бучача та Борщівщини – найкращі у турі першої ліги Тернопільщини • Три дні не виходив на зв’язок: на Тернопільщині знайшли мертвим 58-річного чоловіка • На Тернопільщині оголосили дводенну жалобу за загиблим старшим сержантом
rss

Декларація голови Козівської громади: мільйонна зарплата та вигідний перепродаж авто


Опубліковано: 15 Березня 2026р. о 9:59

Голова Козівської селищної ради Сергій Добалюк, який обійняв посаду в 2020 році, оприлюднив свою декларацію за 2025 рік. Документ містить інформацію про нерухомість, транспортні засоби, доходи та заощадження його родини.

До приходу в політику Добалюк працював механіком у ПАП «Агропродсервіс», що належить нинішньому народному депутату Івану Чайківському, а згодом нетривалий час керував відділом страхової компанії «Альфа гарант». Разом із дружиною Іриною Степанівною він виховує доньку Мілу.

Сім’я Добалюків володіє:

  • квартирою в Тернополі площею 72 кв. м;
  • земельною ділянкою в Козові площею 3370 кв. м;
  • автомобілем «NISSAN ROGUE» (2019 року випуску).

У 2025 році Сергій Добалюк продав за 250 000 грн. «Volkswagen Golf» (2015 року випуску), який роком раніше придбав за 98 000 грн – значно нижче ринкової вартості.

Без автівки голова Козівської громади не залишився. Наприкінці 2025 року він за 550 тис. грн. прикупив кросовер «NISSAN ROGUE» (2019 року випуску).

Заробітна плата Добалюка за 2025 рік склала 1 млн. 052 тис. 246 грн., що у середньому становить 87 687 грн. на місяць. Роком раніше Сергій Добалюк заробив на 140 тис. грн. менше  – 913 173 грн, що у середньому тоді становило 76 098 грн на місяць.

Заробітна плата дружини голови Козівської громади у декларації не вказана.

Заощадження голови громади становлять 300 000 грн, які він зберігає у готівці.

До теми: “Новий кросовер, комбайн та півтора мільйона готівки: декларація головного завгоспа тернопільської мерії”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше