Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Чиновник Тернопільської міськради витратив 12,7 млн грн на неякісні спальні мішки


Опубліковано: 5 Грудня 2024р. о 15:03

Через службову недбалість посадовця міськради на Тернопільщині з бюджету безпідставно виплатили понад 12 млн 690 тис грн за спальні мішки. 
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської окружної прокуратури повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки начальнику управління однієї з міських рад (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець на виконання договору між міськрадою і підприємцем, який створив товариство з обмеженою відповідальністю за 5 днів до проведення торгів, прийняв 4500 спальних мішків, які не відповідають чинним нормам якості для товару даного виду. Спальні мішки на суму 12 690 000 грн були придбані на виконання «Програми захисту населення і території Тернопільської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки» і ними мали забезпечити пункти обігріву в навчальних закладах міста. Кошти були перераховані підприємцю, який на момент укладення договору не займався жодним виробництвом, не мав найманих працівників. Обвинувальний акт щодо нього скеровано до суду кілька тижнів тому. Його обвинувачено у привласненні чужого майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем, легалізації (відмиванні) доходів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України).
Триває розслідування, що здійснюють слідчі Тернопільського РУП ГУНП в області за оперативного супроводу УСБУ в Тернопільській області.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше