Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

Чортків матиме “Віртуальну машину часу”


Опубліковано: 1 Липня 2017р. о 13:00

Чортківська міська рада у рамках програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2014-2020” подала на конкурс роботу під назвою “Віртуальна машина часу”, яка була позитивно оцінена донорами.

Дана програма передбачає фінансування некомерційних проектів і однією з чотирьох основних її цілей  є промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини.

У результаті напрацювань спеціалістів міської ради у рамках проекту в розвиток Чорткова буде залучено інвестиції з ЄС. Їх планується спрямувати на розвиток інфраструктури міста: освітлення візитної картки Чорткова — костелу св. Станіслава, зібрання краєзнавчих матеріалів та створення на їх основі віртуальної карти культурної та історичної спадщини українських земель, а також залучення до вивчення історії рідного краю та його економіки дітей шкільного віку.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше