Найсвіжіше:
rss

Член робочої групи МОЗ Володимир Мітін про об’єднання пологового та дитячої лікарні у Тернополі: не можна з’єднати те, що не з’єднується


Опубліковано: 9 Червня 2023р. о 22:12


 
Тернопільський пологовий, що на вулиці Замковій місцева влада вирішила приєднати до обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне рішення ухвалили 4 квітня на засіданні робочої групи Тернопільської облради з напрацювання пропозицій щодо визначення спроможної мережі закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.
Ситуація набула широкого розголосу. Розбиратися в ній до Тернополя приїхав член робочої групи Міністерства охорони здоров’я, яка займалась відкриттям перинатальних центрів по всій України Володимир Мітін. Пропонуємо до Вашої уваги основні тези сьогоднішнього брифінгу.
Як зазначив керівник Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” Віктор Овчарук, Матеріально-технічна база перинатального центру є найкращою в області та відповідає усім міжнародним сучасним стандартам.Пологове відділення з індивідуальними сімейними пологовими залами та операційним блоком розташовані на одному поверсі з відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, відділенням інтенсивної терапії новонароджених, що підходить під замкнутий цикл надання допомоги передчасно народженим дітям та дітям, які народилися зі складною патологією. Такий замкнутий цикл надання допомоги дав змогу знизити показники материнської та малюкової смертності в останні роки. У перинатальному центрі впевнені, що приєднання медичного закладу до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні неминуче призведе до погіршення якості та своєчасності допомоги жінкам та немовлятам.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,

Перегляньте також:

Новини
За діловим етикетом, вітаючись із жінкою, тиснути їй руку:
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше