Найсвіжіше:
• На війні загинув екс-півзахисник кременецького «Буревісника» • Які суші люблять у Бучі • ilMolino — доставка піци та інших страв, перевірена часом • Енергетики повідомили графік вимкнення світла на Тернопільщині на 7 листопада • 13 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Ексдружина співака з Тернопільщини вперше після розлучення показала нового бойфренда • Оновлено рейтинг громад Тернопільщини: хто лідер, а хто аутсайдер • “Самець” з Підволочиська заявив на Тернопільську футзальну лігу 18 гравців • Тернопільські правоохоронці затримали експоліцейського при одержанні $4 тис хабаря • У Тернополі волонтерський штаб «Бункер С» зупинив роботу через відключення світла і води • Команда зі Зборівщини заявила на Тернопільську футзальну лігу 17 гравців • На Дніпропетровщині перестало битися серце офіцера з Тернопільщини • Суддю Підгаєцького райсуду відсторонено від роботи • У Тернополі не розминулися автобус та позашляховик • Бучачанин самостійно зібрав автомат Калашникова • Жорстока війна забрала життя поліцейського з Тернопільщини • Жахлива аварія на Заліщиччині: семеро людей отримали травми • Неподалік Хоросткова у ДТП травмувався неповнолітній юнак • Серце Героя не витримало: від отриманих на Донеччині поранень помер воїн з Тернопільщини • Співак з Тернопільщини після розлучення закрутив новий роман • У Козові заклали камінь під будівництво каплиці Св. Пантелеймона (фото) • У Борщеві за майже мільйон доларів продають виробничо-складський комплекс • Захисник із Тернопільщини Андрій Семенюк отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня • У Почаєві пес погриз дитині обличчя та зламав щелепу • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 6 листопада
rss

Чернівецька обласна рада звинуватила губернатора у зриві сесії


Опубліковано: 28 Березня 2025р. о 12:53

Вперше за каденцію не відбулася чергова сесія Чернівецької обласної ради восьмого скликання.

Як повідомила облрада Буковини, за наявною у них інформацією, депутати від “Слуги народу” мали таке бажання, але не змогли відмовити голові Чернівецької обласної організації «Слуг народу», голові Чернівецької ОВА пану Запаранюку, який категорично заборонив їм бути присутніми на сесіі.

Це перша область в Україні, яка не прийняла звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського з причини відсутності депутатів президентської партії! – йдеться у заяві облради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,




Новини
6 Листопада
5 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше