• На Тернопільщині інвестор за 5 років так і не збудував обіцяний сміттєпереробний завод • Дві гранати, артснаряд, протитанкова та мінометна міни – виявили та знешкодили на Тернопільщині • У Тернопільській та Хмельницькій областях під час Великодніх свят на могилах з’являються мавки і танцюють • Сьогодні у деяких частинах Тернополя не буде світла • Понад дев’ять місяців вважався зниклим безвісти: стало відомо про смерть на Запоріжжі Героя з Тернопільщини • На війні загинув 52-річний військовослужбовець з Тернопільщини • 1 травня – жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • На війні загинув розробник застосунку Приват24 • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Депутатка з Тернопільщини пропонує оригінальне заняття на шкільних перервах • Інтернет-аптеки: наскільки це безпечно і які найкращі? • Trustee Plus досяг 300 000 встановлених криптогаманців і став найдинамічніше зростаючим Web3-продуктом • Касир Тернопільського лісництва привласнив понад 80 000 гривень • Громада на Тернопільщині вимагає від влади відремонтувати дороги, які знаходяться в обласному підпорядкуванні • У Тернополі з’явиться іменна вулиця всесвітньовідомого спортсмена • Як правильно підібрати акустичну систему для комп’ютера • Як депутат Тернопільської обласної ради до Нідерландів відрядився і… не повернувся • Компанія з Тернополя увійшла до ТОП-20 найкращих роботодавців України • В Одесі не погодили встановлення пам’ятника Герою України з Тернопільщини, який підірвав із собою міст в Генічеську • Щеплення дітей від гепатиту В – Тернопільщина у числі найгірших  • На Тернопільщині водійка не справилася з керуванням і врізалася в скульптуру Богородиці • На Тернопільщині міст дивом не завалився під навантаженням великовагового транспорту • Тернопільщина попрощалася з воїном, котрий помер у госпіталі від отриманий бойових поранень • Частина Тернопільщини сьогодні буде без світла – стала відома причина • У Тернополі працівнику військкомату, який пройшов важкі бої на фронті, бажали «здохнути»

Футбольний чемпіон Хмельниччини пробився до півфіналу зимової першості… Тернопільщини (+фото)

Опубліковано: 3 Квітня 2023р. о 11:14

2 квітня у селі Боричівка, що біля Теребовлі у третьому чвертьфінальному матчі Відкритої зимової першості Тернопільщини з футболу зустрілися чемпіон Хмельницької області 2022 року «Іскра» з Теофіполя та фіналіст Ліги Тернопільщини сезону2021/22 «Лісма» зі Шляхтинців.

Гості з Хмельниччини мали значну перевагу, хоча й виграли всього в один м’яч. Вже на початку матчу після помилки кіпера «Лісми» Володимира Мацюха, котрий вийшов далеко з воріт (допустив по-великому рахунку єдиний промах за всі 90 хвилин), хмельничан Вадим Королюк поцілив у незахищений верхній кут воріт (0:1).

На старті другого тайму гравець «Іскри» Вадим Безвещук реалізував вихід віч-на-віч (0:2). Після стандарту «Лісма» рахунок скоротила. Андрій Процик виконав подачу з кутового, а Максим Борисевич коліном, при допомозі суперника Назара Охоцького (на котрого арбітр записав автогол), фактично заштовхав м’яча у ворота (1:2).

Намагаючи відігратися, футболісти «Лісми» великими силами йшли в атаку, тим самим оголили оборонні редути. До пори до часу шляхтинецьку команду рятував їхній ворота Володимир Мацюх, але і він був безсилим, коли одразу три атакувальні гравці суперника вийшли на одного захисника «Лісми» – Володимир Нагорняк пробив влучно у нижній кут воріт (1:3).

До честі наших земляків, вони до останнього намагалися врятувати матч і навіть на останній його хвилині знову відзначилися і знову спрацювала домашня заготовка тренера «Лісми» Тараса Босака. Фланговий півзахисник Андрій Процик виконав подачу з кутого (з протилежного флангу, як був забитий перший м’яч) і правий захисник Максим Борисевич, у даному випадку ударом головою, забив ще один м’яч у сітку воріт «Іскри» (2:3).

Це взяття воріт не стало рятівним для шляхтинецької команди, є ще над час працювати, особливо у лінії оборони, однак приємно, що колектив намагався грати в атакувальний футбол у матчі проти такого грізного суперника, як чемпіон сусідньої Хмельницької області.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «Іскра» (Теофіполь) – 2:3 (0:1)

2 квітня. Боричівка. Сільський стадіон. 40 гл. +9 град.

Арбітр: Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Чортків), Ігор Садковський (Теребовля).

«Лісма»: Мацюх, Бутрин, Агрес-к (Марцінюк, 63), Борисевич, Хабаров, Левчик (Льошка, 60),  Нетеча, Процик, Клюїк, Король, Ясенко (Варіжук, 28). На заміні: Пошелюжний.

«Іскра»: Кожуховський, Джус, В. Альохін-к, Мулик (Лазарів, 61), Безвещук, Агджоян (Нагорняк, 60), Ільчук, Охоцький, Романюк, Королюк, Жарчинський (Семенюк, 83). На заміні: Петровський.

Гол: Вадим Королюк (4), Вадим Безвещук (53), Назар Охоцький (60, а/г), Володимир Нагорняк (81), Максим Борисевич (90).

Попереджені: О. Нетеча (43), К. Мулик (57).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,