Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Бучацький «Колос» покинуло одразу четверо футболістів


Опубліковано: 11 Серпня 2023р. о 21:36

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області бучацький «Колос» втратив одразу четверо футболістів, у кожній з ланці – по одному. Гравці відзаявлені з бучацької команди і вже знайшли собі нові колективи.

Покинув бучацьку команду основний голкіпер, 20-річний Михайло Петришин. Він уже заявлений ФК «Смиківці» з чемпіонату Тернопільського району. Михайло брав участь у всіх матчах «Колоса» – 9-ти чемпіонату і 4-ох – кубкових.

29-річний, уже екс-гравець «Колоса», центральний півзахисник Володимир Грабчак заявлений за команду суперліги Тернопільського району – «Сокіл» (В. Березовиця). До слова, для Володимира це вже третя команда в сезоні-2023. Починав він в іншому колективі з Великої Березовиці – «Поділля», яке виступає у вищій обласній лізі. За «подолян» Грабчак провів 7 поєдинків, у яких голами не відзначився. Далі був короткий бучацький період – по два матчі у чемпіонаті і кубку області (теж без голів).

Компанію Володимиру Грабчаку у «Соколі» складе ще один екс-бучачанин, 22-річний захисник Дмитро Сиротюк. Дмитро був гравцем заміни у «Колосі», провів шість поєдинків у чемпіонаті та чотири – у кубку. Причому, лише в одному з них (кубковому проти ФК «Гримайлів») з’явився на полі в основному складі.

І, мабуть, найбільша втрата «Колоса» – 20-річний нападник Максим Лилик, котрий за бучацьку команду провів 9 матчів у чемпіонаті області (2 забитих голи) і чотири – у кубку (теж двічі відзначився точними ударами). Максим 9 серпня вже встиг дебютувати за свою нову команду – «Медобори» із Зеленого.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше