• На Донеччині загинув розвідник з Тернопільщини • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище

Бучацький «Колос» перериває серію з трьох матчів без перемог (+фото)

Опубліковано: 8 Вересня 2023р. о 18:37

6 вересня у Тернополі в рамках 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області зустрілися місцева команда «ФАТ-Подоляни» та бучацький «Колос». У багатому на голи поєдинку гості здобули перемогу – 5:2.

Перші 15-ть хвилин гри повна перевага була за господарями, які мали три гольові моменти, один з яких втілили в забитий м’яч. Вже на другій хвилині воротар «Колоса» Михайло Петришин помилився, у простій ситуації віддав м’яча супернику, однак Руслан Мальський скористатися подарунком від кіпера «Колоса» не зумів. На 7-й хвилині тернополянам вдалася атака через центр. Іван Жуміга зіграв у стінку з партнером, залишивши поза грою двох центральних оборонців «Колоса» – Михайла Оконського та Андрія Новачинського, обіграв голкіпера і пробив по порожніх воротах (1:0). А через двічі хвилини нападник «Подолян» Іван Дячинський вийшов сам на побачення з воротарем, однак у рамку не поцілив.

Лише після цього бучачани оговталися і навіть самі відзначилися – флангову передачу Олександра Ткачука замкнув ударом головою Іван Федчишин, однак арбітр матчу взяття воріт не зарахував, порахувавши, що Іван порушив правила в боротьбі за верховий м’яч. Та все ж гості свого добилися. Простріл справа, невдало діяв кіпер «Подолян» Омелян Чубак і Арсен Сташків зрівняв рахунок (1:1). А перед самою перервою гості відзначилися ще раз. Після подачі кутового нападник «Колоса» Юрій Захарків випередивши одразу кількох суперників і голкіпера влучного пробив головою (1:2).

У другому таймі впродовж двох хвилин бучачани ще двічі вразили ворота суперників. Красивий гол, удар метрів з 22-ох, забив Роман Наконечний – пробивши у нижній правий від голкіпера кут воріт (1:3). А далі помилка кіпера Омеляна Чубака після навісу зі штрафного коштувала тернополянам третього гола – м’яча у порожні ворота забив Володимир Мостовий (1:4).

І, насамкінець, непорозуміння Чубака і центрального оборонця Володимира Фриза призвела до п’ятого м’яча у ворота «Подолян» – м’яч після удару Олександра Кобелі від штанги залетів у ворота (1:5). Один м’яч господарі таки зуміли відіграли – на виході помилився голкіпер «Колоса» Михайло Петришин і нападник «Подолян» Олександр Зайко спокійно закотив м’яч у ворота суперника (5:2)….

***

ФАТ-Подоляни» (Тернопіль) – «Колос» (Бучач) – 2:5 (1:2)

6 вересня. Тернопіль. Футбольне поле №1. 200 гл. +23 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Олег Печенюк (Тернопіль), Олег Богач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

ФАТ-Подоляни»: Чубак, Фриз, Сагайдак (Васильченко, 62), Ткачик, Падух (Царюк, 61), Бутенко (Божко, 61), Мацієвський-к (Співак, 65), Мальський, І. Дячинський (Павлович, 65), Жуміга (Зайко, 62), Максимець (Трух, 49). Запасні: Новаков, Бугера, Кикіш, Р. Кривий, Шейко.

«Колос»: Петришин, Оконський, Новачинський-к, Ткачук (П. Кривий, 76), Гурін, Мостовий, Сташків, Наконечний, Кобеля, Федчишин (Грегуль, 71), Захарків. Запасні: Андрієшин, Дитиняк, Бідний.

Голи: Іван Жіміга (7), Арсен Сташків (13), Юрій Захарків (44), Роман Наконечний (59), Володимир Мостовий (61), Олександр Кобеля (72), Олександр Зайко (86).

Попереджений: І. Федчишин (31), М. Мацієвський (52), О. Кобеля (72).