Найсвіжіше:
• У Тернополі судитимуть винуватця смертельної ДТП, у якій загинули два працівники ДСНС • У лікарні помер військовий з Шумщині • Брудні схеми намагались «відіпрати»: у підпільному цеху на Гусятинщині підробляли брендові пральні засоби • Jelly Belly у Slastic як смакова система: чому ці боби не плутаються між собою • Cтарший солдат з Підгаєччини нагороджений орденом «За мужність» • Пожежа в Бережанах забрала життя лежачого чоловіка з інвалідністю • ФК «Борщів»-2026: кадрова революція віцечемпіона • Збували “кратом” на Тернопільщині: резонансну справу направлено до суду • 500 доларів за «вирішення питання»: п’яного водія зупинили у Бучачі • Тактичний рюкзак: як обрати надійне спорядження для екстремальних умов • На Тернопільщині відремонтували 40 тис м² дорожнього покриття • Письменник і блогерка здивували неформальним весіллям у Тернополі • Аферист із Тернополя ошукав людей на 200 тисяч грн • Музей війни у Збаражі поповнився макетами скидів дронів • У Ланівцях пенсіонера оштрафували за удар племінника під час сварки • На Бережанщині судили чоловіка через бійку біля магазину • На Донеччині загинув воїн з Борщівщини • Спочив у Бозі доцент тернопільського університету • На Харківщині загинув командир роти безпілотних систем з Тернополя • 14-річна водійка потрапила в ДТП разом з однолітками: діти госпіталізовані • Чемпіон Тернопільщини заявив на новий сезон 21 футболіста • На Теребовлянщині чоловік через ревнощі ледь не вбив сусіда • Перестало битися серце футбольного тренера з Борщівщини • Спочив у Бозі літописець Тернополя • Визначилися півфінальні пари Ліги чемпіонів Тернопільщини з футболу
rss

Брудні схеми намагались «відіпрати»: у підпільному цеху на Гусятинщині підробляли брендові пральні засоби


Опубліковано: 21 Квітня 2026р. о 14:00

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито масштабне виробництво фальсифікату. Захищаючи права іноземного інвестора, правоохоронці ліквідували підпільний цех, де підробляли рідкі пральні порошки відомого світового бренду.

Встановлено, що протиправну діяльність організував житель Чортківського району, який залучив до неї трьох виконавців. В одному з сіл Гусятинщини облаштували мініцех із повним циклом виробництва брендованих засобів для прання. На промисловому обладнанні у пластикову тару заливали сировину невідомого походження, що могла бути небезпечною для пральних машин та здоров’я споживачів. Цю суміш перетворювали на преміальний продукт за допомогою підроблених етикеток.

Упродовж останніх 6 місяців через виробництво та реалізацію фальсифікованих пральних порошків правовласнику завдано збитків на понад 5,5 млн грн. Продукція реалізовувалася на території Тернопільської, Львівської та Чернівецької областей через мережу роздрібної торгівлі.

Під час досудового розслідування правоохоронці провели 25 обшуків. За їх результатами вилучено понад 8 тис л фальсифікату, 16 467 етикеток, тару для фасування, 8 автомобілів, якими транспортували продукцію, обладнання для виготовлення пластикових ємностей, 144 тис грн, а також сировину.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 229 КК України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, вчинене організованою групою). Наразі вживаються заходи щодо захисту прав власників відомих світових брендів від неправомірних дій виробників фальсифікату в області.

Хімія

Розслідування здійснює СУ ГУНП в області, оперативний супровід — УКР ГУНП в Тернопільській області.

До теми: “На  Тернопільщини ділки займалися виготовленням фальсифікованих засобів захисту рослин”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
21 Квітня
20 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше