Найсвіжіше:
• На Шумщині засудили жінку, яка фіктивно працевлаштовувала людей за кордон • Вчений зі Скалата може стати заступником начальника Тернопільської ОВА • Родина з Дніпра викупила старовинний графський млин на Тернопільщині і хоче зробити з нього музей з кав’ярнею • На Донеччині загинув колишній військовополонений з Тернопільщини • 32 команди виходять на старт чемпіонату Тернопільської області з футзалу U-13 • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • Супермаркету «АТБ» не дозволили розміщення рекламних конструкцій у центрі Чорткова • П’яний водій із Заліщиків пропонував хабар копам • У Заліщицької міськради забрали землю площею понад 3 га • У Бережанах працівник ТЦК спровокував ДТП • Спочив у Бозі головний транспортник Тернопільщини • Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина 
rss

«Благословенне Тернопілля» вдруге зустріло гостей у столичному «Українському домі»


Опубліковано: 21 Лютого 2018р. о 14:08

 

Мистецькі здобутки, історичні цінності, освітній потенціал, інвестиційна привабливість – на день один презентаційний майданчик у центрі Києва перетворився на платформу для співпраці та перспектив. Новий формат обговорень – бізнес-ланч – зібрав за круглим столом представників різних рівнів влади та бізнесу. А сам захід набув міжнародного значення, адже його відвідали понад півтора десятка послів.

«Більш ніж 300 підприємств з понад 90-та країн світу нині вже є інвесторами в економіку Тернопільської області. Сьогодні на заході присутні посли не лише представників недалекого зарубіжжя, Польщі, Угорщини, а й В’єтнаму, Ірану, Індії, представники дипломатичних місій понад 30 країн. Це говорить про те, що вони для себе також відкривають Тернопільську область», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

За його словами, саме якісний інвестиційний продукт та одностайність керівництва області змушують потенційних інвесторів зацікавитись регіоном у першу чергу. Адже інвестори, які вже працюють на Тернопіллі, дуже успішні.

Презентація області «Благословенне Тернопілля» у Києві зібрала багато друзів та видатних вихідців із нашого краю. Завітав на свято Тернопільщини в Києві й наш земляк, перший Віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Він подякував керівництву області та міста Тернополя за великий прорив у напрямку розвитку економіки та залучення інвестицій.

«Довіра до Тернопілля зростає як в Україні, так і в світі. Саме тому сьогодні ми говоримо про понад 5 млрд. грн. прямих інвестицій в економіку області, про понад 600 млн. грн., вкладених у капітальний ремонт та будівництво доріг, про створення близько 8-ми тисяч нових робочих місць. Ми говоримо про великі бюджети, які бачимо в науці, в інноваціях, в інвестиціях. Водночас перед нами лежить велика відповідальність – сьогодні маємо зробити більше, ніж вчора», – акцентував Степан Кубів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
19 Лютого
18 Лютого
17 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше