Найсвіжіше:
• На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води
rss

Біля Тернополя на місці пансіонату облаштують ветеранський простір


Опубліковано: 20 Червня 2025р. о 9:00

В селі Петриків біля Тернополя планують облаштувати сучасний ветеранський простір. Для цього депутати Тернопільської обласної ради проголосували за передачу земельної ділянки площею 4 га, якою раніше користувався Петриківський геріатричний пансіонат. Рішення про передачу землі одноголосно підтримали депутати під час восьмої сесії Тернопільської обласної ради 17 червня.

Після рішення сесії ділянку передадуть в постійне користування комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний ветеранський простір підтримки ветеранів війни та територіальної оборони “Ветеранський простір”».

Це необхідно для того, щоб потім на цій площі за державні гроші ми могли облаштувати великий центр для ветеранів та їх сімей. Це буде сучасний простір, куди ветерани зможуть приходити на реабілітацію, лікування, підтримку», – зазначив під час сесії голова обласної ради Богдан Бутковський.

Керівник Тернопільської обласної військової адміністрації В’ячеслав Негода додав, що держава зараз спільно з іноземними партнерами надає гроші, щоб в кожній області можна було облаштувати сучасний громадський ветеранський простір.

Ми розглядали різні ділянки, але ця найкраще підходить. Вона поруч з обласним центром і є нормальне транспортне сполучення», – додав В’ячеслав Негода під час сесії.

Водночас фракція депутатів «Європейська Солідарність» запропонувала вказати в рішенні, що передача землі з однієї комунальної установи до іншої відбудеться лише за умови надання підтверджуючих документів щодо фінансування діяльності на цій ділянці. Такі гарантії мають надати обласна адміністрація та Міністерство у справах ветеранів.

Наразі після рішення депутатів Тернопільської обласної ради тепер відповідне рішення про передачу ділянки площею 4 га має ухвалити сесії Великоберезовицької селищної ради, де ця земля безпосередньо розташована. Після цього КП «Ветеранський простір» зможе розробляти кошторис і планувати облаштування території. Наразі суму, яку планують витратити на сучасний центр для ветеранів, не називають. Однак депутати зазначили, що поблизу Тернополя хочуть облаштувати подібний заклад, як сучасний центр реабілітації Unbroken в Львові.


Джерело: Захід нет
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше