Найсвіжіше:
• У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини
rss

Бійка в центрі Тернополя: деталі розбірок молодиків 


Опубліковано: 5 Травня 2025р. о 19:00

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся житель обласного центру із заявою про те, що знайомий наніс йому тілесні ушкодження. Бійка сталася у центрі міста і викликала суспільний резонанс.

З’ясовуючи обставини конфлікту між потерпілим та кривдником, поліцейські встановили, що причиною стали неприязні взаємини. Чоловіки вже неодноразово з’ясовували відносини через борг. Зі слів заявника, знайомий не повернув йому позики.

Того дня чоловіки зустрілися в центрі міста і знову зав’язався конфлікт. Зі слів очевидців, кривдник першим накинувся з кулаками на потерпілого. Знайомі, які були поруч, розборонили їх.

Потерпілий звернувся із заявою до правоохоронців, а інший учасник інциденту, особу якого наразі встановлюють поліцейські, покинув місце події.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше