Найсвіжіше:
• Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області • На Запоріжжі загинув оператор БпЛА з Тернопільщини
rss

Березневий топ вакансій та зарплат на Тернопільщині


Опубліковано: 15 Березня 2024р. о 10:51

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята – із заробітною платою вищою від середньої по області.
Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.
У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, медсестра, бухгалтер, підсобний робітник, вантажник, швачка, листоноша, двірник.
У топі професій за розміром зарплати:
– 40-45 тис. грн – слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, головний бухгалтер;
– 35 тис. грн – водій автотранспортних засобів;
– 30-31,8 тис. грн – інженер-конструктор, торгпредставник, шеф-кухар, кухар, начальник виробничої лабораторії, головний інженер;
– 26-28 тис. грн – оператор лінії у виробництві харчової продукції (м’ясних продуктів), монтажник устаткування зв’язку, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.
Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше