Найсвіжіше:
• Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень • На Гусятинщині пожежа забрала життя 53-річного чоловіка • Офіційно: великоберезовицький «Сокіл» завершив літню трансферну кампанію двома новачками
rss

Бережанські копи знайшли викрадений у мешканця Підгайців автомобіль


Опубліковано: 4 Листопада 2025р. о 12:02

На лінію 102 надійшло повідомлення від жителя міста Підгайці про те, що в селі Білокриниця у нього викрадено транспортний засіб. Потерпілий розповів, що залишив автомобіль на дорозі незамкненим та із ключами в замку запалювання.

У ході оперативно-розшукових заходів співробітники відділу поліції №1 міста Бережани встановили, що до злочину причетний житель села Білокриниця, 1990 року народження. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, побачив на вулиці автівку і, виявивши, що дверки транспортного засобу незамкнені та ще й ключі в замку запалювання, – сів за кермо й поїхав за межі населеного пункту. Не впоравшись з керуванням на дорозі між населеними пунктами Білокриниця та Поплави з’їхав у кювет. Там його й виявили поліцейські, – йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Тернопільської області.   

викрадений автомобіль

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Вирішується питання про оголошення йому підозри за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу. Також зловмисникові загрожує адміністративна відповідальність за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння та вчинення ДТП – статті 130 та 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До теми: “Автовикрадач-віртуоз за рік викрав на Галичині 13 престижних іномарок”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше