Найсвіжіше:
• Вихованець тернопільського педліцею дебютував у футзальній Бундеслізі • «Євроінтер’єр» з Тернополя – ветеранський чемпіон Тернопільщини у віковій категорії 60+ • Тернопіль – лідер за зростанням цін на одно- та двокімнатні квартири • Неймовірна інтрига вищої Тернопільської футзальної ліги: одразу три команди у лідерах • На Запоріжжі загинув 50-річний воїн з Тернопільщини • Засудили мешканця Тернопільщини, який не знайшов себе у війську • На Тернопільщині 18 січня світла стане ще менше: оновлені графіки • У Борщівській громаді призупиняють роботу дитсадки • У Тернополі підготовлено 15 Пунктів незламності: вони запрацюють у разі надзвичайних ситуацій • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 18 січня • Тернопільський «Марадона» Володимир Венгринович: «Найбільше поважав тих футболістів, які інколи й могли порушити режим, але потім зі шкіри лізли, щоби все виправити. Таким під час своєї футбольної кар’єри був і я» • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині виявили майже трьох тисяч домашніх насильників • У Козові через відсутність світла виключатимуть воду для населення • З 19 січня у тернопільських школах призупиняють навчання • Мешканця Гусятинщини засудили за удар кулаком у голову • На Монастирищині згоріла іномарка • Продовження канікул чи дистанційка: що чекає на школярів Тернопільщини • На Тернопільщині стався конфлікт між військовими та цивільними • Мобілізація по-новому в Україні: що зміниться 2026 року та чи дійсно ТЦК “зникне” з блокпостів • Мешканці зруйнованого ракетою будинку в Тернополі скаржаться на відсутність допомоги від міста • Санкар з Кременця вдруге тріумфував на Кубку націй! • Воїн з Тернопільщини останній бій прийняв на Харківщині • Спочила у Бозі лікарка з Тернополя • На Тернопільщині 17 січня не буде світла до 15 годин
rss

Аварійний міст у Тернополі негайно потрібно ремонтувати


Опубліковано: 17 Вересня 2016р. о 9:30

mist_16_09-3_160916_001

Тернопільські та львівські фахівці спільно повели обстеження аварійного шляхопроводу на вул. Гайовій. Результати їх роботи будуть враховані у проекті реконструкції мосту.

«Під час будівництва мосту були використані струнно-бетонні балки, які заборонили використовувати при подібних будівництвах ще 20 років тому, – розповідає директор ТОВ «Тернопільмостобуд» Юрій Левкович. – На сьогодні цей міст не розрахований на великі навантаження, які через нього проходять щоденно, тому є потреба якнайшвидше провести його реконструкцію».

Нагадаємо, що 14 вересня під час обстеження мосту, який пролягає через колію на вул. Об’їзна-вул. Протасевича, було зафіксовано його аварійний стан. З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації було прийняте рішення про перекриття руху на одній смузі та обмежено рух транспорту вагою понад 8 тонн.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
18 Січня
17 Січня
16 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше