Найсвіжіше:
• На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини
rss

Артилеристи з Тернопільщини просять допомогти придбати портативні джерела живлення


Опубліковано: 2 Листопада 2022р. о 10:00

Артилеристи із Чорткова, котрі служать у складі 44-ої окремої артилерійської бригади, терміново потребують портативних джерел живлення для безперешкодного виконання бойових завдань.

Йдеться про пристрій, що виготовляють спеціалісти з Івано-Франківська (pps.com.ua). Ємність пристрою 1700 Вт*год, що дозволяє зарядити: 85+ тепловізорів, 150+ телефонів, 250+ рацій, або ж забезпечити: 24+годин безперервної роботи системи Starlink, 12+ годин польоту дрона DJI Mavic 3.

– Вартість однієї (модель «З) – 32 тис грн. Кількість придбаних станцій залежатиме від зібраних коштів. Наразі маємо на меті придбати бодай дві такі портативні зарядні станції, – йдеться в повідомленні Чортківської міської ради.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк: 4149 6090 1531 9140 Ланько Ю.В.

PayPal для переказів з-за кордону: yralanko@gmail.com


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше