Найсвіжіше:
• Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження
rss

Адаптивний карантин в Україні планують продовжити на два місяці


Опубліковано: 10 Серпня 2021р. о 10:34

Адаптивний карантин в Україні, введений торік на тлі поширення COVID-19, планують продовжити на два місяці. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пише УНН.

 

“Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили, і з урахуванням тієї епідситуації, яку ми зараз бачимо в Європейському регіоні, в Україні потрібно подовжити адаптивний карантин ще на два місяці”, — заявив Ляшко.

 

Доповнення

Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевили у форму адаптивного карантину.

З 8 по 24 січня в Україні діяв жорсткий карантин. Його вводили, щоб “збити” хвилю захворюваності на COVID-19. У МОЗ зазначали, що головного ефекту від січневого “локдауну” вдалося досягти.

Україна з 25 січня повернулася до обмежень, які діяли до січневого жорсткого карантину.

З 24 лютого Україна знову повернулася до адаптивного карантину з впровадженням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки.

16 червня уряд пом’якшив карантинні обмеження в Україні і продовжив дію карантину до 30 серпня.

У межах адаптивного карантину регіони позначаються кольорами – зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Зважаючи на “колір” регіону різняться й обмежувальні заходи. Так, зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень – за замовчуванням діяв на території всієї країни з моменту введення адаптивного карантину. Помаранчевий рівень – встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень – передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого “локдауну”.

Усі області наразі перебувають у “зеленій” зоні. 

Наразі в Україні зафіксовано майже 2,26 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19.


Джерело: UNN
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,




Новини
15 Лютого
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше