Найсвіжіше:
• Вартість світла з 1 вересня: який тариф діятиме та як заощадити • Перестало битися сердечко школярки з Тернополя • На Монастирищині пожежа господарської будівлі загрожувала житловим будинкам • На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну
rss

«Відкриті уроки футболу»: Шумськ долучився до масштабного соціально-спортивного проєкту від УЄФА


Опубліковано: 17 Травня 2024р. о 11:28

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Тернопільщини, за підтримки УЄФА, реалізує потужний проєкт допомоги дітям – «Відкриті уроки футболу» (OpenFunFootballSchools). Чергові з них відбулися 16 травня у Шумській громаді на міському стадіоні.

Участь у заході взяли 72 учні із Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Шумського ліцею, Шумського ОЗЗСО, Биковецької, Бірківської та Бриківської гімназій.

На урочистому відкритті були присутні голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, міський голова Шумська Вадим Боярський, перший заступник голови – виконавчий директор АФТ Василь Заторський, начальниця управління освіти, молоді та спорту Шумської міської ради Алла Ніколаєва та голова комітету дитячо-юнацького футболу АФТ Володимир Ясюченя.

Міський голова Вадим Боярський та голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик привітали юних спортсменів та їх наставників.

Головним диригентом спортивного дійства став Володимир Ясюченя, який координував захід. Змагалися команди у шести секторах: «Знайомство», «Футбол – техніка», «Футбольні ігри», «Ігри на розвиток загальних навиків», «Майданчик безпеки», «Майданчик психолога».

За допомогою м’ячів, обручів, конусів, палиць, скакалок і канату для юних спортсменів вчителі фізкультури організували різноманітні веселі ігри й естафети, в ході яких дітвора мала змогу освоїти елементи техніки гри у футбол.

Особливе зацікавлення в школярів викликав квадрат безпеки, в якому їх у цікавій, пізнавальній ігровій формі працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій навчали правилам безпечної поведінки в умовах війни.

Також діти дізналися від практикуючого психолога, як зміцнювати власне здоров’я, імунітет і правильно харчуватися.

На завершення заходу його учасники та їхні наставники отримали футболки з логотипом проєкту, дипломи, а весь спортивний інвентар (наданий Українською асоціацією футболу), який використовувався під час “Відкритих уроків футболу” буде розприділено між закладами освіти, які брали участь у даному заході.

– Ці чудові м’ячі, канати, бар’єри, обручі, переносні ворота тощо зміцнять матеріальну базу для створення умов та покращення розвитку футболу та здорового способу життя у Шумській громаді, – зазначила начальниця управління освіти, молоді та спорту Шумської міської ради Алла Ніколаєва.

Радість в очах дітей свідчить про те, що спортивне свято вдалося. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення «Відкритих уроків футболу»! Велика подяка всім тим, хто допоміг його провести, насамперед вчителям навчальних закладів Шумської громади.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» реалізовується за підтримки УЄФА та спрямований на підтримку дітей військових ЗСУ, ВПО, постраждалих від війни, дітей з особливими освітніми потребами. Також метою заходів є популяризація здорового способу життя і стимулювання занять масовим футболом серед дітей та молоді.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше