Найсвіжіше:
• Після важкого поранення помер військовий з Тернопільщини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Ефективний і надійний: як обрати ноутбук для бізнесу • Стали відомі всі чвертьфіналісти кубка Тернопільщини з футболу • На Шумщині трапилася пожежа у продуктовому магазині  • До Дня міста Тернополя три дні працюватиме святкова фуд-зона в парку Національного відродження • Тернопільська “Нива” підписала контракт із гравцем одеського “Чорноморця” • Тернопільський університет став найкращим педагогічним вишем України • До України суне пекельна спека до +36: синоптик назвав точну дату • «Тернопіль – місто донорів»: стартує соціальна акція до Дня міста • Спочив у Бозі адміністратор Фейсбук-групи Теребовлянщини • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • У Тернополі чоловік загинув, випавши з вікна четвертого поверху • У Чортківській громаді перевірятимуть законність підключень до водопроводу • На Бучаччині помітили дорослих вовків (відео) • У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ • На Борщівщині визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів Тернопільщини
rss

Новий випуск «Копаного м’яча»: особливості футболу під час війни, огляд матчів чемпіонату Тернопільщини та обриси нового футзального сезону


Опубліковано: 22 Вересня 2023р. о 22:05

Шановні любителі футболу! Пропонуємо до Вашої уваги п’ятнадцятий випуск програми «Копаний м’яч» п’ятого телевізійного сезону, створеної для Вас Асоціацією футболу Тернопільщини.

«Копаний м’яч» – це як завжди багато тернопільського футболу. В п’ятнадцятому його випуску з гостем студії, відомим у минулому футбольним суддею, нині спостерігачем УАФ та головою комітету футзалу Асоціації футболу Тернопільщини Едуардом Томіковичем Карапетяном говорили про складальність у організації футбольних змагань під час війни та плани на новий футзальний сезон 2023/24 рр. 

Також з гостей студії проаналізували всі матчі минулого ігрового тижня у вищій, першій та другій лігах чемпіонату Тернопільської області 2023 року. Всі поєдинки прокоментовані тренерами та представниками команд і, як завжди, до уваги любителів футболу представлено турнірні таблиці, кращих бомбардирів, символічні збірні та кращих гравців і коучів туру, що минув.

Не забули ми і про перші півфінальні поєдинки Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини, які теж організовує на проводить Асоціація футболу Тернопільщини. 

Переглянути п’ятнадцятий випуск програми «Копаний м’яч» Ви зможете на Ютуб-каналі Асоціації футболу Тернопільщині.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
12 Липня
11 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше