Найсвіжіше:
• Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Бережанщині сільрада сплатить понад 200 тис грн за незаконну порубку дерев • На Гусятинщині «Поділля» та «Сокіл» розійшлися миром • Після тривалих пошуків підтвердилася загибель воїна з Монастирищини • На Донеччині загинув Герой з Кременеччини • У ДТП на Гусятинщині травмувався мотоцикліст
rss

20 тисяч за п’яну їзду: водій з Козівщини пропонував поліцейським хабар


Опубліковано: 11 Липня 2025р. о 12:48

20 тисяч гривень пропонував співробітникам сектору реагування патрульної поліції житель Тернопільського району. Чоловік намагалися відкупитися від відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

На лінію 102 надійшло повідомлення від співробітників сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 міста Тернополя про те, що водій – житель одного з сіл Козівської громади, якого виявили нетверезим за кермом, пропонував 20 тисяч гривень, аби поліцейські не складали на нього протокол за статтею 130 КУпАП, – йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Тернопільської області. 

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 1 ст. 369 – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі Кримінального кодексу України, а також поліцейські склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 КУпАП України.

Міру покарання правопорушника визначить суд.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше