Найсвіжіше:
• Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів
rss

ФК «Теребовля» вперше в сезоні здобув залікове очко!


Опубліковано: 10 Вересня 2025р. о 13:05

7 вересня у Теребовлі у першому турі групи на «вибування» чемпіонату Тернопільської області з футболу 2025 року ФК «Теребовля» приймав великоберезовицький «Сокіл». Матч завершився внічию 0:0.

Загалом у поєдинку було створено чимало гольових моментів, одного разу гості потрапили у стійку, однак справа до забитих голів так і не дійшла.

Вперше в сезоні теребовлянська команда не пропустили і здобула перше залікове очко до турнірної таблиці.

Нагадаємо, «Сокіл» та ФК «Теребовля» грають у втішному турнірі за 9-14 місця, команди якого боротимуться за збереження місця у вищій обласній лізі на сезон-2026.

 

ФК «Теребовля» – «Сокіл» (В. Березовиця) – 0:0

7 вересня. Теребовля. Стадіон «Колос». 150 гл. +28 град.

Арбітр – Олег Чемний (Коропець), асистенти – Ігор Брик (Тернопіль), Олег Богач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Володимир Садковський (Теребовля).

ФК «Теребовля»: Житников, Ульянов, Березовський, Сорокопас, М. Мазур (Іванюк, 87), Завальний, Прокопчук-к (В. Козак, 46, В. Бойко, 90+3), Д. Гром’як, А. Бойко (Махмедов, 50), Носко, К. Козак (Артеменко, 81). Заміна: Хиж, Аль-Таях, Каменчук.

«Сокіл»: Петришин, Куліковський (Бугера, 51), Лисий-к (Юрченко, 62), Сороцький, Клочак (Милян, 46), Грабчак, Лазарів (Скородень, 87), Шведецький, Качановський (Дума, 46), Лац (Гарбуз, 75), Бачинський (Кульчицький, 46). Заміна: Рупа, Прокопів, Томчук, Олійник, Намуйлик.

Попереджені: Дмитро Гром’як (15), Владислав Сороцький (37), Анатолій Ульянов (53), Кирило Козак (69), Максим Бугера (88).

 

Тактична розстановка

ФК «Теребовля» (1х5х4х1)

Воротар – Назарій Житніков

Ліберо – Анатолій Ульянов

Центральні захисники – Олександр Скоропас та Віктор Березовський

Правий захисник – Ярослав Завальний

Лівий захисник – Михайло Мазур

Опорний півзахисник – Денис Прокопучук

Піднападник – Дмитро Гром’як

Правий півзахисник – Артем Бойко

Лівий півзахисник – Ігор Носко

Нападник – Кирило Козак

«Сокіл» (1х4х5х1)

Воротар – Михайло Петришин

Центральні захисники – Владислав Сороцький та Володимир Лисий

Правий захисник – Владислав Куліковський

Лівий захисник – Юрій Клочак

Опорні півзахисники – Володимир Грабчак та Назарій Лазарів

Піднападник – Дмитро Шведецький

Правий півзахисник – Іван Лац

Лівий півзахисник – Максим Качановський

Нападник – Іван Бачинський


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше