Найсвіжіше:
• Містика Марчука: художник з Тернопільщини намалював понівечене обличчя Ющенка за рік до його отруєння • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Кременеччини • Стало відомо, хто тренуватиме тернопільську “Ниву” замість білоруса Дулуба • У ДТП травмувалися двоє жителів Борщева – потерпілих госпіталізували • У Тернополі після зіткнення авто влетіло у бетонну електроопору • Тернополянина засудили до довічного ув’язнення за вбивство подружжя • У Бережанах під колеса автівки потрапив 8-річний хлопчик з Нараївської громади • У жителя Теребовлянщини поліцейські вилучили 75 патронів • Громада на Борщівщині попрощалася з загиблим Героєм • 14-15 травня у тернопільські парки краще не заходити • На Кременеччині на 17 тисяч оштрафували відвідувача піцерії • Тернополянка-спортсменка вразила світ • Чорні археологи руйнують поселення трипільської культури на Борщівщині • Перша футбольна ліга Тернопільщини: голи легенд у Трибухівцях, обласний дебют у Шляхтинцях та черговий глядацький рекорд у Бучачі • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Почему стоит купить держатель туалетной бумаги для вашего объекта? • На Чортківщині військового засудили: десятки тисяч штрафів і кримінальний вирок • Чемпіон Тернопільщини продовжує штампувати перемоги на «аматори» • Очікувано: ФК “Нива” звільнив білоруса Дулуба з посади головного тренера • Команди з Березовиці та Васильківців подарували видовищну гру без переможця • Спочила в Бозі відома культурна діячка Бережанщини • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Тернопільщини • Після яскравого камбеку на Бережанщині команда з Гусятинщини виходить у лідери • На Тернопільщині за корупцію судили заступника директора навчального закладу • Півтора роки сім’я жила надією: підтвердилась загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини
rss

10 та 11 серпня буде відновлено гаряче водопостачання до окремих житлових будинків Тернополя


Опубліковано: 9 Серпня 2021р. о 16:26

Комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» повідомляє, що 10 серпня буде відновлено гаряче водопостачання до житлових будинків м. Тернополя від котельні за адресою вул. Лесі Українки, 4, а 11 серпня відновить роботу котельня за адресою вул. Р. Купчинського, 14-А.

Прохання до споживачів відповідально поставитись до запуску мереж гарячого водопостачання, зокрема, перевірити, чи закриті крани, а також, чи справні мережі у квартирі, щоб уникнути затоплень чи аварійних ситуацій.

Просимо звернути увагу на цю інформацію мешканців, чиї будинки обслуговують вказані котельні, а саме:

 

Котельня на вул. Р. Купчинського, 14-А:

  • вул. Р. Купчинського, 7;
  • вул. Академіка Корольова, 10;
  • б-р С. Петлюри, 1;
  • б-р С. Петлюри, 3;
  • вул. Академіка Корольова, 10;
  • вул. Р. Купчинського, 1, 9;
  • б-р С. Петлюри 2, 4, 6;
  • вул. Репіна, 16.

Котельня на вул. Лесі Українки, 4:

  • вул. Лесі Українки, 6;
  • вул. Лесі Українки, 8, 10, 12, 14, 21;
  • вул. О. Довженка, 1, 3, 5, 11;
  • вул. Героїв Крут, 2, 4, 5, 7, 9, 11;
  • вул. Монастирського, 40, 42, 44, 46;
  • вул. Доpошенка, 5 (гурт.), 6, 8, 12, 14, 16;
  • б-р Д. Галицького 1, 16;
  • просп. Степана Бандери, 92, 94, 96;
  • вул. Протасевича, 4, 6, 8;
  • вул. Лесі Українки, 33, 37, 39;
  • вул. Протасевича, 14, 16, 16А, 18, 20, 22;
  • вул. Лесі Українки, 16, 18;
  • вул. О. Довженка, 13, 15, 17, 18;
  • вул. Героїв Крут, 6, 13;
  • вул. К. Савури, 3, 5, 9, 11;
  • вул. Дорошенка, 5, 6, 8, 12, 14, 16.

Джерело: Тернопільська міська рада
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
12 Травня
11 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше