Найсвіжіше:
• На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм
rss

У Тернополі відбудеться спецпоказ фільму «Потяг до життя» 


Опубліковано: 18 Листопада 2024р. о 9:10

19 листопада 2024 року о 18:00 у кінотеатрі MIROMAX відбудться унікальний показ документального фільму «Потяг до життя» за участю творчої команди.


Таймлайн:
18:00 — Презентація фільму;
В гостях:
Галина Храпко — продюсерка та авторка сценарію;
Дмитро Драбик — шеф-редактор, сценарист;
Нік Олак — креативний продюсер.
Початок фільму:
18:45 — Початок першого сеансу;
19:00 — Початок другого сеансу.

 

Про фільм:
«Потяг до життя» — це документальна історія про залізничників, які стали героями війни. Вони рятували життя мільйонів українців, іноді ціною власного. Під обстрілами вони здійснювали ризиковані операції, щоб не дати ворогу захопити Київ, проводили складні технічні операції для відвернення катастрофи, і продовжували працювати, коли обстріли ставали ще інтенсивнішими. Це фільм про тих, хто незламно стояв на своєму фронті, рятуючи людей і зберігаючи надію.
Не пропустіть можливість дізнатися більше про цей неймовірний проєкт і поспілкуватися з його творцями!
Місце: Кінотеатр MIROMAX, м. Тернопіль, ТРЦ «Подоляни».
Час: 18:00 — презентація, 18:45 — початок сеансу.
Квитки: на сайті www.miromax.ua та у касі кінотеатру.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше