Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

Відомий активіст з Гусятина став радником міського голови Чорткова з питань безбар’єрності 


Опубліковано: 30 Жовтня 2024р. о 16:58

Знаний не лише на Тернопільщині, а й у різних куточках України активіст, експерт із безбар’єрності Іван Космина – відтепер частина колективу Чорткіської міської ради. Його призначили радником міського голови з питань безбар’єрності.


Володимир Шматько представив Івана Космину керівникам відділів та управлінь: «Все більше ветеранів війни повертаються додому із пораненнями, і ми повинні зробити максимально все задля того, аби вони не відчували жодних перепон пересуваючись містом, отримуючи послуги у державних установах чи приватних закладах. Іван довів, що життя навіть у кріслі колісному – триває, а бар’єрів не існує! Він став справжнім експертом у середовищі безбар’єрності. У Івана великий досвід боротьби за права людей з інвалідністю. Тепер, переїхавши жити до Чорткова, буде допомагати нам усім зробити місто справді зручним і доступним для усіх».


«Я травмувався у 2010 році у думав, що моє життя на цьому закінчилось. Але з часом зрозумів, що треба боротись! Вважаю, що країні вигідно, коли людина з інвалідністю не сидить вдома, а працює, забезпечує себе і робить свій внесок в економу. Попри все, я сам у полі не воїн, тож сподіваюсь, що завдяки нашій командній роботі та бажанню досягти результату нам вдасться витягнути осіб з інвалідністю із їхніх домівок у світ!», – зазначив Іван Космина.

До теми: “Іван Космина: «Я проти жалості й маніпуляції інвалідністю, якщо людина з інвалідністю порушила закон, вона має відповідати, як і будь-яка інша особа»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше