Найсвіжіше:
• Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе
rss

Стала відома символічна збірна туру вищої футбольної ліги Тернопільщини


Опубліковано: 18 Жовтня 2024р. о 11:16

13 та 16 жовтня відбувся двадцятий тур вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Підсумовуючи його, Асоціація футболу Тернопільщини традиційно оприлюднює символічну збірну туру, визначає кращого гравця та тренера.

До символічної збірної ввійшли гравці всіх шести команд, які брали участь в двадцятому турі (команда «Галич» зі Збаража, згідно календаря, 20-й тур пропускала).

Кращим гравцем туру визнано атакувального півзахисника заліщицького «Дністра» Валентина Білика. У матчі проти «Медоборів» із Зеленого Валентин Білик спершу відзначився двома забитими м’ячами (в обох випадках точними були удари головою Валентина), а потім ще й змусив на собі порушити правила оборонця суперника в штрафному майданчику, заробивши тим самим пенальті, яке реалізував партнер по команді Назар Процик.

Кращим тренером 20-го туру визнано наставника великогаївського «Агрона» Сергія Анатолійовича Богородіченка. Проти команди з Великогаївської громади, яка відстоює чемпіонський титул, кожен суперник налаштовується по-особливо, прагнучи створити сенсацію та відібрати очки в лідера. Не став винятком і матч проти географічного сусіда – «Поділля» з Великої Березовиці. Плюс Сергію Анатолійовичу  довелося психологічно попрацювати зі своїми підопічними після поразки в аматорському чемпіонаті України від «Колоса» (Полонне, Хмельницька обл.) – 0:2. У підсумку Сергій Богородіченко підвів свою команду до «Поділля» якнайкраще, команда відіграла надійно в обороні, гостро в атаці, відзначилися забитими м’ячами, не пропустивши у власні – жодного гола, і святкувала комфортну перемогу, яка дозволила ще на крок наблизитися до чемпіонства.

Символічна збірна. Вища ліга. 20 тур

Воротар – Володимир Кравчук («Поділля»)

Центральний захисник – Станіслав Бацман («Дністер»)

Центральний захисник – Володимир Дитиняк (ФК «Борщів»)

Лівий захисник – Владислав Грегуль («Колос»)

Правий захисник – Дмитро Харчук («Агрон»)

Опорний півзахисник – Євген Щербатюк («Агрон»)

Правий півзахисник – Сергій Полянчук («Медобори»)

Лівий півзахисник – Микола Кривдік («Медобори»)

Піднападник – Валентин Білик («Дністер»)

Нападники – Артем Гайдаш (ФК «Борщів») та Богдан Семенець («Агрон»)

 

Кращий гравець туру – Валентин Білик («Дністер»)

Кращий тренер туру – Сергій Богородіченко («Агрон»)


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше