Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею
rss

Молодик з Кременеччини викрав у тернополянина дві золоті каблучки та гроші


Опубліковано: 6 Жовтня 2024р. о 9:15

Випадкове знайомство обернулося для жителя обласного центру втратою грошей та майна. Новий знайомий викрав у тернополянина ювелірні прикраси та майже три тисячі.

Чималий термін ув’язнення загрожує 24-річному жителю Кременецького району. У тернополянина, котрий впустив молодого чоловіка тимчасово пожити у себе, зловмисник викрав дві золоті каблучки та гроші. Крадені ювелірні прикраси здав до ломбарду. Гроші витратив на власні потреби.

Після вчинення злочину квартирант уже не повертався до тимчасового житла. Розшукувати його довелося оперативникам Тернопільського районного управління поліції. Поліцейські перевіряють зловмисника на причетність до вчинення інших протиправних діянь. Щодо нього розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Лютого
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше