Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

Мобілізація в Україні: юристка відповіла, чи дійсний військовий квиток старого зразка


Опубліковано: 8 Липня 2024р. о 8:30

Кабінет міністрів України затвердив нову форму військового квитка. Крім того, у застосунку “Резерв+” з’явився електронний військово-обліковий документ та QR-код для перевірки даних.

Як пояснила юристка Марина Бекало, наразі військовий квиток старого зразка вважається зараз діючим.

Згідно до п. 55 Постанови КМУ № 560, військово-обліковий документ, що визначає належність його власника до військового обов’язку, виданий до дня набрання чинності Законом України від 11 квітня 2024 р. № 3633-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”, є чинним та не потребує обов’язкової заміни у разі (з підстав) затвердження органом державної влади нової форми військово-облікового документа.

У Міністерстві оборони України розповіли, як згенерувати військово-обліковий документ у “Резерв+”. Там зазначили, що цифрова копія військово-облікового документа з 18 червня має однакову юридичну силу з паперовою версією і згенерувати її можна у застосунку “Резерв+”.

З 18 червня військово-обліковий документ у “Резерв+” отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення. Тому його копію можна використовувати у всіх ситуаціях, де це необхідно – наприклад, при прийомі на роботу або отриманні послуг у ЦНАПі.


Джерело: УНІАН
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше