Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

На Тернопільщині планують відстрілювати лисиць: у чому причина?


Опубліковано: 4 Липня 2024р. о 10:30

У зв’язку з різким збільшенням популяції лисиць у нашій громаді, що становить загрозу здоров’ю людей і домашніх тварин через можливе перенесення різних хвороб, зокрема сказу, міський голова Ігор Мерена провів робочу зустріч з Нікітюком Анатолієм (заступник начальника СПД №2 м. Підгайці), Червінським Василем (в.о. голови УТМР), Тронкою Василем (лісничий Підгаєцького лісництва) та Лучкою Володимиром (головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини). На зустрічі обговорювалася проблема контролю чисельності лисиць.

Учасники зустрічі дійшли спільного рішення провести відстріл відповідно до протоколу номер 2-2024 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії від 26 березня 2024 року.

Згідно з протоколом, силами єгерської служби на території мисливських угідь буде проведено заходи з регулювання чисельності лисиць шляхом відстрілу, з метою доведення популяції до 0,5-1 голови на 1 тис. га (10 кв. км) угідь. Вже в липні планується розпочати проведення цих заходів.

Просимо мешканців бути особливо уважними і дотримуватися наступних рекомендацій:
– уникайте відвідування лісових масивів, де може проводитися відстріл;
– якщо ви плануєте перебувати в зонах лісових масивів, повідомте про це місцеві органи влади;
– дотримуйтеся загальних правил безпеки та слідкуйте за інформацією від місцевих органів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше