Найсвіжіше:
• Як правильно обрати бойлер на 80 літрів: поради від ВЕНКОН • 16 місяців вважався зниклим безвісти: на курщині загинув молодий воїн з Тернополя • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Майже 8 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув молодий Герой з Борщівщини • Хто увійшов до збірної туру вищої ліги Тернопільщини: офіційна версія Асоціації • На Донеччині загинув 31-річний снайпер з Тернопільської області • Перша футбольна ліга Тернопільщини: 1200 глядачів та незабитий пенальті у Бучачі, автогол та вилучення у Борщеві і матч фаворитів у Зеленому • Кременеччина зустріне полеглого на війні молодого воїна • Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка
rss

Жахлива аварія на Тернопільщині: водій загинув, троє дітей травмовані


Опубліковано: 22 Червня 2024р. о 10:55

Слідчі поліції Тернопільщини розслідують при загинув, троє дітей чину смертельної автопригоди. Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 червня близько 20 години на трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече неподалік села Мишковичі.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автомобіля Opel допустив попутне зіткнення з автомобілем ВАЗ-2109, який рухався в межах правої смуги руху в напрямку міста Теребовля.
У результаті удару 56-річний кермувальник ВАЗу від отриманих травм загинув на місці події. Четверо пасажирів, серед яких троє малолітніх дітей отримали різного ступеня тяжкості тілесні ушкодження.
Водій іншого автомобіля за медичною допомогою не звертався. У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Слідчі поліції затримали чоловіка відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Триває слідство в рамках кримінального провадження згідно з частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше