Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

Ухилення від мобілізації: скількох розшукують ТЦК, і де встановили «рекорд»


Опубліковано: 25 Травня 2024р. о 14:00

Статистика по Тернопільщині залишається невідомою для загалу

Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки України передали до Національної поліції інформацію про 94,5 тисяч громадян, які ухиляються від явки до військкомату за повістками. Майже кожного п’ятого з них, а саме 20 031 особу було знайдено та доставлено до ТЦК та СП. Цю інформацію надали OBOZ.UA регіональні управління поліції в областях.

Цікаво, що деякі підрозділи Нацполіції відмовились передавати інформацію про ухилянтів журналістам.

Рекордну кількість ухилянтів зафіксували за чотири місяці 2024 року на Дніпропетровщині. До підрозділів поліції в цій області надійшло 38 282 звернення з ТЦК з даними осіб, які ухиляються від явки (служби). З них вже знайдено та доправлено до військкоматів 5 511 осіб.

У решті регіонів України ситуація така: Чернігівщина – 9115, знайшли 1429; Харківщина – 4664, знайшли 1954; Івано-Франківщина – 2328, знайшли 1814; Житомирщина – 8289, знайшли 2452; Полтавщина – 7433, знайшли 2591; Рівненщина – 9832, знайшли 1828; Вінниччина – 7288, знайшли 2325; Кіровоградщина – 5955, скільки знайшли не повідомляється; Хмельниччина – 1085, скільки знайшли не повідомляється.

Відмовилися надати дані про ухилянтів у: Донецькій, Херсонській, Тернопільській, Черкаській, Одеській областях. У відповідях йдеться про те, що запитувана інформація є службовою, має обмежений доступ тощо. У Сумській, Київській, Закарпатській та Львівській областях на запит журналістів взагалі не відповіли.


Джерело: Тернопільська правда
Рубрика: ,
Мітки: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше