Найсвіжіше:
• Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину
rss

Помістила у пакет і передала хлопцеві: 11-класниця вбила свою новонароджену дитину


Опубліковано: 12 Травня 2024р. о 11:30

8 травня Долинський районний суд виніс вирок 11-класниці, яка вбила свою новонароджену дитину. Повідомляє Інформатор, посилаючись на Єдиний державний реєстр судових рішень

Як йдеться у вироку суду, дівчина є уродженкою Запорізької області, яка наразі мешкає в місті Долина. За даними слідства вагітність неповнолітня виявила у грудні 2023 року.

Свій стан приховала від рідних та не ставала на облік у медзаклад. 3 січня приблизно 23:30 приблизно на сьомому місці вагітності у неї розпочалися пологи. Вона зайшла до туалету та самостійно, без втручання сторонніх осіб, народила здорового хлопчика, вагою 1000 грамів та довжиною тіла 39 сантиметрів.

Після цього переконавшись, що її новонароджена дитина є живою, обвинувачена стиснула голову маляті, що призвело до смерті.

Надалі “горе-матір”, щоб приховати злочин помістила немовля в пакет і передала своєму хлопцеві, сказавши йому, що дитина народилася мертва й попросила викинути її. Останній так і зробив. Викинув дитину поблизу будинку.

В суді дівчина свою вину визнала і розкаялася. Суд визнав молоду породіллю винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 117 Кримінального кодексу України та призначив їй узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі на строк два роки.

На підставі статей 75, 104 КК України її звільнили від відбування призначеного покарання з іспитовим строком один рік.

Крім цього суд зобов’язав її періодично з’являтися до відповідного органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи, навчання. Також на користь держави з неї буде стягнено 2 705 гривень витрат, пов’язаних із проведенням біологічної експертизи.

Головне фото ілюстративне.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше