Найсвіжіше:
• «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини
rss

Житель Запоріжжя у Тернополі збував вогнепальну зброю


Опубліковано: 2 Травня 2024р. о 12:28

Співробітники карного розшуку Тернопільського районного управління поліції встановили, що 21-річний житель Запоріжжя займається збутом зброї. Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування було вилучено речовий доказ – предмет, схожий на пістолет. Як встановила експертиза, це короткоствольна вогнепальна зброя, яка придатна для стрільби. Виготовлена вона шляхом переробки із шумового пістолета.

За незаконне поводження зі зброєю жителю Запоріжжя загрожує позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські встановлюють причетність жителя Запоріжжя до інших фактів збуту зброї.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
11 Лютого
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше