Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя воїна зі Зборівщини • На війні загинув студент тернопільського університету • Небезпечний експеримент із хімією: у Тернополі через змішування засобів постраждали дві квартири • На Тернопільщині ТЦК мобілізував чоловіка ще до ВЛК • RFID зчитувачі – сучасна ідентифікація товарів і активів • Фінал Кубка Тернопільщини: тисяча глядачів, чотири голи, емоційне нагородження та розіграш призів • Масштабна ДТП у Тернополі: Mercedes протаранив три автомобілі, є постраждалі • У Борщеві п’яний водій збив велосипедиста: вміст алкоголю перевищив норму у 14 разів • На Козівщині внаслідок отруєння померла жінка, ще п’ятеро членів родини перебувають у лікарні • Пожежа в житловому будинку на Гусятинщині забрала життя чоловіка: деталі  • Чим відрізняються автомобілі для американського та європейського ринку • Псевдобанкіри ошукали жителя Зборівщини на майже 50 тисяч гривень • На Херсонщині загинув прикордонник з Теребовлянщини • «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль»
rss

Тернополянка перейшла за фішинговим посиланням і втратила 60 000 гривень


Опубліковано: 14 Лютого 2024р. о 14:00

У чергову шахрайську пастку потрапила 38-річна місцева жителька. Жінка хотіла продати дитячий одяг, замість цього втратила усі заощадження.

Як розповіла потерпіла, на одному із сайтів вона розмістила оголошення про продаж сукні. Незабаром у месенджері написала невідома особа, яка начебто зацікавилася товаром.

Продавець перейшла за надісланим посиланням, щоб оформити доставляння, ввела дані банківської картки на яку мали перерахувати гроші. Проте невдовзі жінка отримала сповіщення про списання з електронного гаманця 60 000 гривень. Зловмисники зняли ще й кредитні кошти.

Слідчі розпочали кримінальне провадження відповідно до статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Працівники поліції нагадують основні правила, як не потерпіти від такого роду шахрайства:

ні в якому разі не переходьте за посиланнями, які невідомі вам надсилають в особисті повідомлення нібито для купівлі товару;
обговорюйте деталі угод тільки в чаті платформи онлайн-оголошень і не переходьте в сторонні месенджери;
якщо на сторонньому сайті у вас запитують введення даних авторизації, а також платежів – адже це і є мета шахраїв: отримати доступ до персональних даних;
на платформі немає ніяких помилок, при яких угода скасовується і вам потрібно знову вводити дані картки для повернення грошей.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
24 Серпня
23 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше