Найсвіжіше:
• Тернопільські енергетики оприлюднили побудинковий графік вимкнення світла на 30 січня • Загинув у бою за Україну: Тернопільщина зустріла загиблого Героя • На Тернопільщині найбідніші пенсіонери • Частина Шумська залишилася без води: аварія на водогоні • На Тернопільщині організовують Зимову першість області з футболу • Спочив у Бозі викладач тернопільського університету • На Борщівщині п’яний водій намагався “залагодити питання на місці” • На Донеччині загинув старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині копи врятували життя 67-річній жінці, яку покусав пес • У Кременці затримали жителя райцентру за зберігання тротилу • На Запоріжжі загинув солдат з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть керівника Зборівського коледжу за отримання хабаря • У Чорткові відкриють новий кінотеатр • На залізничному вокзалі у Тернополі виявили труп • Понад рік надій та сподівань: на війні загинув Герой з Лановеччини • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • На Харківщині останній бій прийняв старший лейтенант з Тернопільщини • Тернопільщина отримає майже мільйон євро від Італії • Понад рік надій та сподівань: на Курщині загинув воїн з Борщівщини • Тернопільські енергетики оприлюднили побудинковий графік вимкнення світла на 29 січня • Переніс дві складних операції на серці: помер майор з Тернопільщини • Через помилку тернопільського лікаря у пацієнта відмовили ноги • Між власниками зруйнованих у Тернополі квартир розділять 10 млн грн • Юрисконсульт з Тернополя за $15 тис організовував переправлення чоловіків за кордон • Товари для дому та офісу оптом: сумки, підставки для телефона та більше
rss

На Тернопільщині спіймали чоловіка, який намагався викрасти деревину


Опубліковано: 15 Січня 2024р. о 15:26

Крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, інкримінують слідчі Чортківського районного відділу поліції жителю села Яблунів. 

13 січня працівники поліції, патрулюючи територію обслуговування, у заповіднику “Дача Яблунів” Копичинецького лісництва побачили трактор з причепом.

Біля техніки був чоловік. Підійшовши до нього, правоохоронці встановили, що це місцевий житель, який намагається незаконно вивезти з території заповідника деревину. Він уже встиг завантажити на причеп 1,5 складометра ясена, заготовленого працівниками лісового господарства. 

У скоєному 40-річний чоловік зізнався. Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до ч.3 ст. 15 частини 4 статті 185 ККУ. Триває розслідування.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
29 Січня
28 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше