Найсвіжіше:
• Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці
rss

На Тернопільщині не розминулися рейсовий автобус та легкове авто: вісім потерпілих, але кількість може бути й більшою


Опубліковано: 3 Січня 2024р. о 15:50

 

Вісім потерпілих, але кількість може бути й більшою – це наслідки автопригоди, яка трапилася 3 січня близько 12:20 в селі Кровинка. На автодорозі «Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече» зіткнулися рейсовий мікроавтобус та легковий автомобіль.

На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група та працівники служби надзвичайних ситуацій.

За попередньою інформацією, водій автомобіля “Volkswagen Passat” на заокругленій ділянці дороги не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із мікроавтобусом “MercedesBenz”, який здійснював пасажирські перевезення за напрямком «Тернопіль- Кошилівці».

На момент аварії і в легківці, і в автобусі були пасажири. Наразі відомо про вісім потерпілих, але кількість травмованих може зростати, бо люди продовжують звертатися за меддопомогою.

Пасажирів та водія із “Volkswagen Passat” витягували з металевої пастки рятувальники. 

Причини ДТП встановлять слідчі. Вирішується питання про внесення даного факту в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше