Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

У Тернополі таємним голосуванням обрали нового голову суду  


Опубліковано: 17 Грудня 2023р. о 14:30


15 грудня  відбулися збори суддів Тернопільського окружного адміністративного суду, на порядок денний яких були винесені питання щодо обрання голови суду. За результатами таємного голосування, більшістю від кількості суддів суду головою Тернопільського окружного адміністративного суду обрано суддю Уляну Анатоліївну Мірінович.


Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Нагадаємо, Уляна Мірінович з 2009 року по теперішній час – суддя Тернопільського окружного адміністративного суду (з 2017 обрана безстроково), донедавна – заступник голови суду.

Цікаво, що Уляну Мірінович вважають пособницею «Антимайдану». Справа в тому, що вона відома  тим, що є однією з трьох суддів, які під час Революції Гідності в угоду режиму Януковича забороняли в Тернополі масові зібрання людей. У колегії з суддями Чепенюк та Білоус обмежила право низці організацій та політичних партій влаштовувати пікети, збори, мітинги, марші та інші мирні зібрання з 10 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року у центральній частині Тернополя та біля адміністративних приміщень (справа № 819/3052/13-а).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше