Найсвіжіше:
• Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься
rss

Одразу дві футбольні команди з Тернопільщини не змогли зіграти календарні матчі у чемпіонаті України


Опубліковано: 11 Листопада 2023р. о 19:57

Сьогодні, 11 листопада, матчі 12-го туру чемпіонату України серед аматорів мали провести два колективи з Тернопільщини – великогаївський «Агрон» та тернопільські «Подоляни». Однак вони не відбулися.

Чемпіон Тернопільщини «Агрон» мав приймати «Пробій» з Городенки (Івано-Франківська область), а шоста команда чемпіонату Тернопільської області 2023 року  – «Подоляни» повинна була зіграти на виїзді з чемпіоном Хмельниччини – «Колосом» з Полонного.

Однак через затяжну понад 3-годинну тривогу обидва матчі так і не розпочалися. Після відбою тривоги о 15.32 год. світловий день не дозволив би завершити матчі (на обох стадіонах відсутнє штучне освітлення), тому делегати УАФ вирішили їх відмінити. Попередньо, обидва поєдинки перенесено на 2024 рік.

Нагадаємо, ФК «Подоляни» на всеукраїнському рівні після дев’яти зіграних матчів займає 5 місце з 11-ти команд-учасниць, а «Агрон» з 16 очками ділить другу-третю позицію з «Пробоєм», відстаючи від лідера – ФК «Куликів-Юність» (Львівська область) на 14 очок.

У 2023 року тернополяни у аматорському чемпіонаті України ще мають зіграти один офіційний матч – 19 листопада вдома поміряються силами з аутсайдером групи – ФАПФ (Івано-Франківськ), натомість великогаївська команда всі свої календарні поєдинки вже зіграла.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
6 Травня
5 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше