Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище
rss

У Тернополі затримали чоловіка, який до півсмерті побив співмешканку


Опубліковано: 9 Листопада 2023р. о 15:01

 

З тілесними ушкодженнями та без свідомості до лікарні бригада екстреної медичної допомоги привезла жительку Тернополя. 54-річну жінку побив її співмешканець, а коли вона втратила свідомість – викликав швидку.

Медики про інцидент повідомили працівників поліції. Слідчо-оперативна група, яка працювала на місці події встановила, що на момент сварки чоловік 1977 року народження перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час суперечки він почав завдавати співмешканці удари руками та ногами в різні ділянки тіла.

Жінці стало погано і вона втратила свідомість. Її госпіталізували, а кривдника затримали відповідно до статті 208 КПК. Вирішується питання про оголошення йому підозри згідно зі статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження)ККУ. Триває досудове розслідування. Процесуальне керівництво здійснює обласна прокуратура.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше