Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана
rss

На Тернопільщині, аби поліціянти “закрили очі”, п’яний водій запропонував 10 тисяч


Опубліковано: 27 Вересня 2023р. о 15:29

10 тисяч гривень за непритягнення до відповідальності пропонував житель Кременеччини працівникам поліції.

Під час патрулювання вулиць Кременця інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки “ВАЗ-2106”. Водій автівки порушив правила дорожнього руху. При спілкування з чоловіком правоохоронці відчули запах алкоголю, їхати до лікарні він відмовився, але пройшов тест на газоаналізаторі “Драгер”. Прилад показав 2,5 проміле алкоголю.

Аби поліціянти “закрили очі” на його порушення, чоловік запропонував їм 10000 гривень. Кременчанина попередили про відповідальність і викликали слідчо-оперативну групу.

На правопорушника склали адмінпротокол відповідно до статті 130КУпАП та порушили кримінальне провадження згідно із статтею 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі)ККУ. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше