Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Друга футбольна ліга Тернопільщини: відома уся призова трійка


Опубліковано: 25 Вересня 2023р. о 15:45

24 вересня відбувся 14-й тур другої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів.

***

«Дністер-2« (Заліщики) – ФК «Збараж» 0:2 (0:2)

24 вересня. Заліщики. Стадіон «Дністер». 146 гл. +22 град.

Арбітр – Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Віталій Чорній (Борщів), Юрій Воложенко (Харків).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

«Дністер-2»: Николайчук, Андрусяк, Садовський, Кочерган (В. Левицький, 61), Мицьо (Гурін, 88), Мізюнський, Шутурма (Н. Савчук, 88), Дорош-к (Семенов, 55), Юсипчук, Чикановський, Семчук (Манчишин, 55, Муравель, 80). Запасні: Грабарович, Матейчук, Коцюба.

ФК «Збараж»: Таращук, Мних, Злочевський, Богатюк, Синиця-к (Муравльов, 90+1), Сєрокуров (К. Харченко, 90+1), Макух, Волянюк (Табачний, 90+2), Андріян (Троян, 83), Костур, Вітрук. Запасні: Драган, Хруняк.

Голи: Назарій Макух (24), Дмитро Синиця (33, з пен.).

Попередженні: Р. Дорош (14), Д. Синиця (39), В. Юсипчук (61), Б. Богатюк (83).

***

«Поділля» (Васильківці) – ФК «Гримайлів» 6:1 (3:1)

24 вересня. Васильківці. СК «Поділля». 170 гл. +22 град.

Арбітр – Віталій Буняк (Бережани), асистенти – Дмитро Старков (Тернопіль), Андрій Стасюк (Ланівці).

Спостерігач арбітражу – Микола Філь (Тернопіль).

«Поділля»: Зянько-к, Баліцький, Чуднов, Томич (Мойсак, 52), Мельник, Захарків (Бодак, 46), Вітерук, Білик (Бондарук, 46), Козовик (Прокопчук, 46), Скотецький, Цимбалістий (Берешвілі, 46). Запасні: Перейма, Іванців.

ФК «Гримайлів»: Бодак, Черній, Коломієць-к, Савчук, Лафета (Гуменюк, 86), Бекесевич, Дичко, Подоляк, Столяр, Тригуба, В. П’ятничко. Запасні: Зубик.

Голи: Іван Цимбалістий (10), Сергій Мельник (18, 60, з пен.), Михайло Дичко (35, з пен.), Олександр Томич (38), В’ячеслав Чуднов (49, 84).

Попередженні: І. Білик (35), В. Прокопчук (71).

***

ФК «Трибухівці» – ФК «Нараїв» – 1:2 (1:1)

24 вересня. Трибухівці. Сільський стадіон. 300 гл. +22 град.

Арбітр – Андрій Зінич (Збараж), асистенти – Василь Тиліщак (Монастириська), Михайло Трач (Монастириська).

Спостерігач арбітражу – Михайло Чайковський (Тернопіль).

ФК «Трибухівці»: Сорочук-к, Грицак, Гриців, Скавуляк, Богачук, Солонинка (Калашніков, 85), Слободян (Гаврилюк, 77), Керницький (Жук, 73), Михальський (Кістяник, 54), Юристий, Берегуля (Щербаков, 63). Запасний: Микуляк,

ФК «Нараїв»: Гищук, Грушицький, Урбанський, Адамів-к, Залізняк (Онуфрейчук, 63), Карпа (Грицюк, 70), Кісіль, Гриб, Панчишин (Кузяк, 82), Клочак, Кульчицький. Запасні: Горліцький, Цінчик.

Голи: Іван Солонинка (9), Андрій Кульчицький (33), Роман Кісіль (72).

Попередженні: В. Залізняк (14), М. Карпа (38), Ю. Грушицький (47), І. Солонинка (76).

P.S.: Детальний огляд матчів з коментарями тренерів дивіться у найближчій програмі «Копаний м’яч». 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше