Найсвіжіше:
• Тернополянам готують нові тарифи: вода – майже по 100 грн • Під час лікування помер воїн з Тернополя • Перестало битися серце відомого лікаря Тернопільщини • Відомий уродженець Тернопільщини пояснив, чому не обере морський круїз для відпочинку • Команда з Тернополя підкорила Шкільну футбольну лігу Тернопільщини • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • Чи завжди потрібно видаляти нерв під час лікування каналів зуба? • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільської області • Жорстока війна забрала життя старшого сержанта з Кременеччини • Президент нагородив художника з Тернопільщини орденом Ярослава Мудрого • У селі на Заліщиччині невідомі викинули старовинні надгробки та хрести за межі цвинтаря • Футбол під сирени: на Тернопільщині не дограли центральний матч туру • Євген Клопотенко покаже кулінарне шоу на «Фест молоко 2026» під Тернополем • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • ДНК-експертиза підтвердила загибель на Донеччині нацгвардійця з Тернопільщини • Що потрібно для швидкого переходу до нового мобільного оператора • Чому мешканці Львова все частіше переходять на швидкісний домашній інтернет • Біг Дата: що це таке і як вона змінює управління бізнесом • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Валютника пограбували просто посеред вулиці у Тернополі • Неймовірний гол вихованця тернопільського футболу подарував клубу Європу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю»
rss

Тернопільщина ввійшла до ТОП-5 областей, куди доставили найбільше доз вакцини проти коронавірусу 


Опубліковано: 9 Вересня 2023р. о 14:00

У регіони розподілили майже 40 тис. доз вакцини проти COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

– Ми наближаємося до сезонного збільшення кількості випадків гострих респіраторно-вірусних інфекцій, проте все ще маємо час захистити себе та найдорожчих для нас людей. Коронавірус нікуди не зник, тому зробити щеплення особливо важливо людям, які входять до груп ризику – з ослабленим імунітетом чи супутніми захворюваннями, а також старшим за 60 років. Вакцинація допоможе захиститися від важкого перебігу хвороби та смерті внаслідок ускладнень, – наголосив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Так, за даними МОЗ, 39 300 доз вакцин Comirnaty (Pfizer) у дозуванні для дорослих та дітей і Janssen (Johnson and Johnson) отримали обласні центри контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ).

Вони ж забезпечуватимуть їхнє зберігання та подальше транспортування до лікувальних закладів із дотриманням вимог «холодового ланцюга». Найбільшу кількість доз отримали ЦКПХ Закарпатської, Дніпропетровської, Харківської, Тернопільської та Рівненської областей.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 дозволена в Україні з 5-річного віку. Це рекомендоване щеплення, проте платити за нього не треба. Зробити щеплення безоплатно можна у сімейного лікаря та у пунктах щеплень. Повний курс вакцинації проти COVID-19 складається з чотирьох щеплень. Через 5 місяців після первинного курсу необхідно зробити першу бустерну дозу щеплення. Друга бустерна доза рекомендована всім повнолітнім з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої.

Станом на 31 серпня від початку вакцинальної кампанії проведено 35 663 840 щеплень. Повний курс вакцинації (4 дози) в Україні зробила 356 751 людина. Водночас перше бустерне щеплення проти COVID-19 не зробили понад 15 млн українців (тобто отримали лише дві дози щеплень).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
14 Травня
13 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше