Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

У сусідній з Тернопільської області восьмеро людей постраждали внаслідок нічної атаки рашистів


Опубліковано: 19 Серпня 2023р. о 10:51

У Хмельницькій області восьмеро людей постраждали внаслідок скоєної російськими загарбниками вночі 19 серпня повітряної атаки. Про це в повідомив перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

– Сьогодні вночі, під час повітряної тривоги, Хмельниччина знову була атакована ворогом. В кількох селах Хмельницького району вибуховою хвилею пошкоджено 30 будинків, вибито вікна і двері в 32 домоволодіннях, – зазначив Сергій Тюрін.

За словами Тюріна, дві жінки були поранені уламками скла, ще шестеро людей звернулися до лікарні в шоковому стані. Оперативні групи продовжують роботу з обстеження та виявлення наслідків нічної атаки ворога, додав перший заступник голови ОВА.

Вночі 19 серпня сили протиповітряної оборони знищили 15 із 17 ворожих ударних дронів Shahed-136/131. Росіяни атакували Україну з північного напрямку ударними БпЛА Shahed-136/131. Всього було випущено 17 ударних дронів з району Курська. У північних, центральних та західних областях України працювала протиповітряна оборона.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше