Найсвіжіше:
• Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори • Тернопільського священника оштрафували за незадекларовану гуманітарку на 9,5 млн грн • У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3% • У Тернополі в ТРЦ “Подоляни” сталася пожежа • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини
rss

У Тернополі затримали водія, який втікав від поліцейських (+відео)


Опубліковано: 3 Серпня 2023р. о 13:36

Охоронці порядку затримали водійку, яка зухвало порушуючи ПДР, намагалася втекти від патрульних. Про це повідомила патрульна поліція Тернопільської області.

Учора, під час патрулювання на автодорозі М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська, інспектори помітили автомобіль Geely, водій якого порушив правила дорожнього руху: здійснив обгін автомобіля, перетнувши суцільну лінію дорожньої розмітки.

Поліцейські спробували зупинити автівку, та керманич, не виконавши вимоги про зупинку транспортного засобу, продовжив рух, зухвало порушуючи правила дорожнього руху та створюючи аварійну небезпеку для інших учасників дорожнього руху.

Патрульні спільно з поліцейськими групи реагування патрульної поліції розпочали переслідування та зупинили автомобіль правопорушника.

Під час спілкування з 31-річною водійкою, остання поводилась підозріло та агресивно, окрім того, жінка мала явні ознаки наркотичного сп’яніння. На пропозицію пройти огляд на стан сп’яніння в найближчому медичному закладі громадянка категорично відмовилася.

Поліцейські оглянули транспортний засіб та виявили в салоні автомобіля речовину білого кольору, схожу на наркотичну.

Патрульні затримали водійку та склали на неї протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння), за ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку транспортного засобу), за ч. 5 ст. 122 (Створення аварійної ситуації для учасників дорожнього руху), винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права) КУпАП та викликали на місце події слідчих для подальшого зʼясування всіх обставин.

Нетверезий водій за кермом — це потенційний вбивця! Не наражайте на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Якщо ви стали свідком зухвалого порушення правил дорожнього руху — не залишайтесь осторонь та повідомляйте поліцію.

Ми на варті 24/7.

 

 

 

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
22 Березня
21 Березня
20 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше