Найсвіжіше:
• На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС
rss

Голова пропрезидентської партії радить народній депутатці з Тернопільщини написати заяву про складання мандату


Опубліковано: 2 Серпня 2023р. о 13:34

Добре, що Юрій Арістов написав заяву про складання мандату депутата, на жаль, немає такої ж реакції з боку тернополянки Людмили Марченко. Про це в інтерв’ю Українському Радіо заявила голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

“Добре, що Юрій Арістов майже миттєво зреагував і на реакцію партії, і на реакцію фракції та написав заяву про складання мандату”, – сказала Шуляк.

Вона нагадала: Верховна Рада ухвалила відповідне рішення. Тому з минулого тижня Арістов не є народним депутатом.

“На жаль, ми не бачимо такої ж реакції з боку Людмили Марченко, хоча вся країна бачила ганебне відео, де гроші літали по всій земельній ділянці. Це дуже соромно і ганебно бачити, і було б дуже добре, якби людина одразу свій мандат складала”, – заявила Шуляк.

Нардепка Людмила Марченко / Фото: УНИАН

Вона зазначила: Марченко одразу виключили із лав партії “Слуга народу” та політради Тернопільського осередку. Також призупинили її членство у фракції.

“Але коли країна бачить, як себе поводить державний службовець або народний депутат, то всі хочуть справедливості. І в даному випадку було б справедливо, якби вона (Марченко – ред.) не мала змоги більше заходити до парламенту і ухвалювати відповідні закони. У парламенті дуже багато гарних, порядних та професійних людей, і такі скандали дискредитують цих порядних та професійних, які 24/7 працюють, щоб ухвалювали якісне законодавство”, – зазначила Шуляк.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала 27 липня цього року за припинення депутатських повноважень нардепа від “Слуги народу” Юрія Арістова, якого раніше помітили на курорті на Мальдівах.

Людмилу Марченко виключили із лав партії “Слуга народу” та політради Тернопільського осередку, також призупинили членство Марченко у фракції “Слуга народу” у ВР.

11 липня цього року САП та НАБУ повідомили Марченко та її помічниці про підозру у зловживанні впливом. За даними слідства, Марченко спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити прийняття уповноваженим особами ОВА рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до Інформаційної системи “Шлях”.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше