• Працівник ТЦК під наркотою їздив за кермом • Плакало небо, плакали люди: в останню земну дорогу провели військового з Тернопільщини • Тернопільщина попрощалася з загиблим на війні батьком двох дітей • СБУ викрила мережу російських агентів, які готували вбивство Зеленського • 300 тис. дол. США за сприяння у продажі землі: судитимуть ексдепутата Тернопільської райради • На Тернопільщині сталося дві ДТП з потерпілими • У Тернопільському ТЦК спростували інформацію про побиття інваліда військовими • На Тернопільщині виявили у чоловіка понад 50 набоїв до вогнепальної зброї • У Тернополі виявили труп чоловіка (+фото) • Ще один комунальний заклад Тернополя профінансує фірму піарника Надала • Частина Тернопільщини сьогодні буде без світла • У Тернополі пішов з посади ще один керівник комунальної лікарні • Два капітани: вихованці тернопільського футболу вивели одразу дві команди Прем’єр-ліги з капітанською пов’язкою • На Харківщині останній бій прийняв 45-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • На щиті: Тернопільщина зустріла тіло загиблого до Донеччині Героя (+фото) • Результати МСЕК вноситимуть до електронного реєстру, а пройти МСЕК можна буде дистанційно • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Жорстока війна забрала життя 41-річного воїна з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • На Запоріжжі загинув 32-річний воїн з Тернополя • Відстрочка від мобілізації: хто може претендувати і які документи потрібно подавати

Чемпіон Тернопільщини на останніх хвилинах врятував матч аматорського чемпіонату України

Опубліковано: 20 Травня 2023р. о 16:44

Сьогодні, 20 травня, у рамках 11-го туру аматорського чемпіонату України великогаївський «Агрон» зустрічався з командою «Луцьксантехмонтаж №536» з Луцька. Поєдинок завершився внічию – 2:2.

Суперник уже на 8-й хвилині відкрив рахунок – відзначився Михайло Жук (0:1). На останній хвилині першого тайму нападник «Агрона» Назар Процик вирівняв становище на футбольному полі (1:1). Однак вже на старті другого тайму гості знову вийшли вперед – на 47-й хвилині вразив ворота Руслана Мазура лучанин Дмитро Бабенко (1:2). Та все ж нашим землякам вдалося звести матч унічию. На 85-й хвилині м’яч записав на свій рахунок атакувальний півзахисник Валентин Білик (2:2).

«Агрон» у звітному матчі виступав у такому складі: Мазур-к, Соколовський, Стриєшин, Ковалик, Скакун, Пришнівський (Луцик, 54), Кохман, Капелян (Білик, 54), Семенець (Червонецький, 52), Процик, Софінський (Гром’як, 52). Заміна: Рогаль, Павлусь, Гуль.

«Агрон» записав до свого активу ще один заліковий пункт і продовжує з 23-ма очками утримувати третє місце турнірної таблиці в групі 1. Поєдинок з лучанами став останнім домашнім матчем для «агронівців» на груповій стадії. Заключний, 12-й тур для великогаївської команди буде виїзним. Наші земляки у гостях поміряються силами з «Факелом» з Липовця (Вінницька область). Суперник у турнірній таблиці знаходиться на 5-му місці, маючи всього 10 очок.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн