Найсвіжіше:
• Тернопільське видавництво отримає 125 млн грн на друк підручників для 9 класу • Страшна війна забрала життя 47-річного воїна з Тернопільщини • Співак з Тернопільщини довів до сліз молодшу на 28 років дружину: “Досі шокована” • Родина обрала Росію, а він – Україну: на Бережанщині попрощалися з полеглим воїном • У Тернополі провели унікальну високотехнологічну операцію на судинах серця • Живий, але виснажений: на Борщівщині знайшли зниклого чоловіка • Шахрайство на 1,2 млн грн – на Тернопільщині викрито діяльність міжрегіональної групи із постачання дров • На Козівщині гість під час застілля обікрав господаря: викрав долари та динари • Сюрприз для дівчини: як подарувати незабутні враження • Стало відомо, скільки офіційно заробила тернопільська «Нива» на трансфері воротаря до «Динамо» • Облив бензином і погрожував підпалити: розбірки біля Тернополя • Дільничий офіцер з Бережан, котрий пройшов пекло війни, нагороджений «Срібним хрестом» • У Тернополі облаштують ще одне кругове перехрестя • За 5 тисяч доларів хотіла вивезти сина за кордон: жительці Тернопільщини оголосили підозру • Вихованець тернопільського футболу став найкращим гравцем ЛНЗ у сезоні-2025/26 • Коли й навіщо потрібно купити дренажну систему • На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму
rss

Одна з найбільших громад Тернопільщини сьогодні зустрічатиме тіло загиблого Героя


Опубліковано: 28 Квітня 2023р. о 8:36

 
Сьогодні, 28 квітня, о 13 год. у Чорткові на подвір’ї Собору верховних апостолів Петра і Павла чортківська громада зустрічатиме тіло воїна, який загинув, боронячи Україну – Андрія Скобліна.
Парастас відбудеться того ж дня о 19 год. у каплиці церкви Святих новомучеників і блаженних українського народу, що у мікрорайоні “Кадуб”.
Чин похорону розпочнеться у суботу, 29 квітня, у тій же церкві. Воїна поховають на Алеї Героїв, що на кладовищі по вул. Ягільницька у Чорткові.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
19 Червня
18 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше