Найсвіжіше:
• В Open Space Ternopil відбудеться Великодній ярмарок • Лановецька «Соляна Вежа» увійшла до підбірки найкращих проєктів Тернопільщини • Війна забрала життя 55-річного тероборонівця з Тернопільщини • Бив руками та ногами і все це знімав на мобільний: зухвале вбивство у Тернополі • На Тернопільщині провели змагання, аналогів яким немає в Україні (фото) • На Тернопільщині директор цегельного заводу підозрюється у незаконному видобутку надр на понад 52 млн грн • У Тернополі спаринг провели «Агрон» та ФК «Нараїв» • Ексзаступника голови Тернопільської ОВА відправили до колонії • Нова крута іномарка і десять мільйонів: що задекларував мер Тернополя • Громада на Тернопільщині увійшла в десятку найкращих в Україні • На війні загинув єдиний легальний у Тернопільській області колекціонер холодної зброї • Як замовити товар з Англії — гуртові постачальники та останні новини • Стасевський Андрій: як енергетики Запоріжжяобленерго відновлюють електромережі після масованих атак • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Вандал із Заліщицької громади познущався над могилою • У Кременці грабіжник викрав з магазину три ноутбуки • Тернопільщина оплакує ще одного загиблого на війні військового • Секрети ідеального великоднього столу від ВіллаГрація: посуд та декор • Київське “Динамо” у Тернополі зіграє півфінал кубка України • На Тернопільщині арештований Volkswagen Touareg передали ЗСУ • «Пташці» з Тернопільщини присвоїли міжнародну премію • Хто найбагатший окружний прокурор на Тернопільщині: цифри • Тернопільщина в жалобі: боєць загинув на фронті після місяця служби • Підтверджено загибель на Донеччині ще одного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині на три місяці перекриють дорогу державного значення
rss

На війні загинув випускник тернопільського вишу на псевдо «Зевс»


Опубліковано: 11 Лютого 2023р. о 19:15

Під час виконання бойового завдання загинув випускник факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Владислав Колодрівський, який служив у 25 окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді.

Владислав народився 14 липня 1995 р. у м. Заставна Чернівецької області. Снайпер на псевдо «Зевс» до повномаштабного вторгнення працював на АЗС і навіть не уявляв себе у військовій формі, але неабияк захоплювався художніми та документальними кінокартинами, де головними героями були саме військові зі снайперськими гвинтівками.

“Коли перші ворожі ракети вдарили по нашій країні, прийшло усвідомлення того, що настав час змін не тільки в моєму особистому житті, а час змінити хід історії – покінчити з цією багатовіковою війною з імперією зла”, – зазначав Владислав.

Захисник пішов до центру комплектування вже визначившись із військовою спеціалізацію та родом військ: тільки снайпер і обов’язково десантно-штурмові війська. Завершивши спеціальну підготовку, «Зевс» потрапив до одного з найкращих підрозділів легендарної повітрянодесантної бригади.

Владислав завжди говорив, що щасливий від того, що має можливість бути дотичним до новітньої історії нашої держави: «Робота снайпера – важка, потребує певних вмінь та навичок, а головне регулярних тренувань. Але розуміння того, що ти прикриваєш своїх побратимів, що ти можеш врятувати їх життя – надихає і придає сил. Перемога нашої країні залежить від кожного українця, нашої згуртованості, сили та віри. Тільки вперед – до щасливого, мирного життя України!»

Висловлюємо глибокі співчуття близьким та рідним Владислава. Вічна пам’ять Герою України!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
1 Квітня
31 Березня
30 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше